Projekti tutvustus

Lühidalt TRAILER

Tegelased

Idee on teha kriminaalseriaal, mille sihtgrupiks on keskealine vaataja. Formaadi eeskujudeks on Rootsis menu saavutanud kriminaalseriaalid Wallander ja Beck, soomlaste Vares ning BBC Inspector Morse. Leiame, et Eesti vajab mitmete politseisarjade kõrvale ka kodumaist kriminaalseriaali. Selleks Patoloog.

LUGU: Patoloog satub keerulisse olukorda, kui lahkamisele tuuakse tema kaks aastat tagasi kadunud naine. Ülemus tahab patoloogi kõrvaldada puhkusele, et säästa teda naise lahkamisest. Peagi saab mees teada, et on politsei juurdluses mõrvajuhtumi kahtlusalune. Patoloog ei lepi sellega ja otsustab naise surmajuhtumi ise lahendada ning õigluse jalule seada.

Meie eesmärkiks on luua anonüümne Põhja-Euroopa suurlinn. Piloot võeti üles 2010. aasta augustikuus kümne võttepäevaga. Me ei kasutanud professionaalseid näitlejaid. Näiteks peategelase, Patoloogi kehastaja on päriselus advokaat. Piloot võeti üles ilma dialoogita. Järeltöötluses konstrueeriti filmi helirida, sealhulgas loeti peale ka dialoog, kasutades näitlejaid.


 

Parool: patoloog

Kõrgem kvaliteet

Patoloog
Talle meeldivad muusika, naised ja kahjuks ka psühhotroopilised, lõõgastavad ravimid.

Muskel
Patoloogi vahelüli argielu ja krimimaailma vahel. Tugevate kätte ja ropu suuga mees.

Professor A. Lund
Ülikooli Patoloogia instituudi juht. Perfektionist ja Patoloogi sõber nii ametiasjus kui ka eraelus.

Uurija
Lõpetas Sisekaitseakadeemia kursuse parima õpilasena. Kannatlik ja külmavereline.

Miniseriaal 6 x 30 min

Kontakt

Režissöör Antti Häkli

+372 53 268722

 

Produtsent Juha Paunonen

+372 52 36356